ÜNLÜ RAPÇİ BERK BAYINDIR HAYATINI KAYBETTİ

0
199

“Beta” lakabıyla bilenen ünlü rapçi Berk Bayındır, yaşamını sürdüğü rezidansın 8.katındaki daire camından bilinmeyen bir nedenle düşerek hayatını kaybetti. Berk Bayındır’ın kız arkadaşı Simla Ener “Bir şey söylemek istemiyorum. Söylemek istemiyorum. Sizinle bunu paylaşmak istemiyorum” diye konuştu. Oğlunun ölüm haberini alan baba Nezih Bayındır ise, “Dün biz ailecek beraberdik. Yemek yedik. İyiydi” dedi.

“Beta” lakabıyla tanınan rapçi Berk Bayındır, 25 Nisan 2022’de İstanbul Kâğıthane’de yaşadığı rezidansın 8. katındaki camından bilinmeyen bir nedenle düşerek hayatını kaybetti.

Olay sabah saat 08.00 sıralarında Gültepe Talatpaşa Caddesi üzerinde bir rezidansta gerçekleşti.

Edinilen bilgilere göre, Berk Bayındır (31) sabah saatlerinde ikamet ettiği rezidansın 8. katındaki dairesinin camından bilinmeyen bir nedenle düştü. Çevredeki vatandaşların ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Bayındır’ın hayatını kaybetti. Olay yeri inceleme ekiplerinin ve savcının incelemelerinin ardından genç müzisyenin cenazesi, Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Olay sırasında evde olan Bayındır’ın kız arkadaşı da ifadesi alınmak üzere Gültepe Karakolu’na götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Berk Bayındır’ın kız arkadaşı Simla Ener “Bir şey söylemek istemiyorum. Söylemek istemiyorum. Sizinle bunu paylaşmak istemiyorum” diye konuştu.

Oğlunun ölüm haberini alınca olay yerine gelen baba Nezih Bayındır ise, “Dün biz ailecek beraberdik. Yemek yedik. İyiydi” dedi.

KAYNAK: Birgün