Survivor ve MasterChef yarışmacısı evinde ölü bulundu

0
355

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalının 2 yarışması ile tanınan oyunca Jose Luiz Losa, geçtiğimiz gün evinde ölü bulundu. Hiçbir sağlık problemi bulunmayan ünlü oyuncunun ani kaybı hayranlarını yasa boğdu.

Dünyaca ünlü bir yarışma programı olan Survivor ve Masterchef’in İspanya’da yayınlanan programıyla kendini gösteren Jose Luis, 2016 yılında Survivor’da şampiyon olmuştu. Ünlü yarışmacı yaşına göre oldukça sağlıklı ve genç duruyordu. İspanya’da birçok yarışmada katıldığı reality showlar ile büyük bir üne kavuşan Jose Luis Losa’ın eşi Simarro’da birkaç ay önce şeker hastalığına bağlı olarak kalp krizi geçirmişti.

“HAYATIMIN AŞKI OLMADAN YAŞAMAK ÇOK KÖTÜ”

Survivor 2016 şampiyonu Losa, eşini kaybetmesinin ardından katıldığı programlarda konuşmuştu. O günden itibaren çok zor günler geçirdiğini ve hayatının aşkı olmadan yaşamanın çok kötü olduğu ve yaşanan gelişmeler sonrasında tıbbi yardım aldığını açıklamıştı.

Losa’nın kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği tahmin edilirken, İspanya emniyeti tarafından ölüm nedeni gizli tutuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz