Kemal Kılıçdaroğlu emniyet teşkilatına seslendi: Güzel günler çok yakındır!

0
77 views

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından Türk Polis Teşkilatı’nın 177. kuruluş yıldömü ve Polis Haftasını kutlayarak, “Çalışma koşullarınızın düzeltildiği, liyakate göre atamaların gerçekleştiği günler çok yakındır” dedi.

CHP Genel Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından Türk Polis Teşkilatı’nın 177. kuruluş yıldönümü ve Polis haftası dolayısıyla emniyet teşkilatı mensuplarına seslendi. Kemal Kılıçdaroğlu, çalışma koşulları, liyakatli atamalar ve özlük hakların iyileştirildiği günler çok yakın olduğunu ifade etti. Kılıçdaroğlu‘nun paylaşımı şöyle:

 

“Emniyet Teşkilatımızın değerli mensupları; çalışma koşullarınızın düzeltildiği, liyakate göre atamaların gerçekleştiği, özlük haklarınızın iyileştirildiği, huzur ve mutluluk içinde görevinizi icra edeceğiniz ve ailenize de zaman ayıracağınız güzel günler çok yakındır!

 

Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için canları pahasına çalışan polislerimizin, #PolisHaftası’nı ve Türk Polis Teşkilatımızın 177. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, ebediyete intikal eden tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.”

KAYNAK: tele1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here