İZMİR ENTERNASYONAL FUARI’NDA BİNLERCE İZMİRLİ GÜLŞEN ŞARKILARI SÖYLEDİ

0
135

91’inci İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamındaki Çim Konserleri’nin ikincisinde şarkıcı Gülşen’in orkestrası ve iki vokalisti sahne aldı. Gülşen’in sahnede değildi ancak İzmirliler şarkılara eşlik etti.

İzmir’de 91’inci İzmir Enternasyonal Fuarı ve Terra Madre Anadolu İzmir kapsamındaki etkinlikler devam ediyor. 2-11 Eylül tarihlerinde Kültürpark’ta devam edecek Çim Konserleri kapsamında yapılması planlanan Gülşen konseri, şarkıcının ev hapsinden dolayı farklı bir şekilde gerçekleştirildi.

Şarkıcı adli kısıtlılığı nedeniyle sahneye çıkamadığı için Gülşen’in, Sinem Akkaya ve Fatma Gaye Biçer’den oluşan vokal grubu orkestrasıyla Çim Konserleri Sahnesi’nde performans sergiledi. Orkestra ve vokaller, Gülşen’in kliplerinden bir seçkinin gösterimi ile sahneye çıktı ve ‘Yurtta Aşk Cihanda Aşk’ şarkısı ile açılış yaptı. Konsere, “Bu akşamki Gülşen konserimize hoş geldiniz” diyerek giriş yapan vokal ekibi, “Sizlere Gülşen’in sevgisini getirdik, hep beraber söyleyelim, biz de sevgimizi ona gönderelim” dedi.

Gülşen şarkılarının seslendirildiği, kliplerinin gösterildiği konsere, fuar ziyaretçileri ilgi gösterdi. Alanda toplanan binlerce kişi hep bir ağızdan şarkılara eşlik etti.

ÇİM KONSERLERİ DEVAM EDECEK

Çim Konserleri kapsamında 4 Eylül’de Özcan Deniz, 5 Eylül’de Bülent Ersoy, 6 Eylül’de Tuğba Yurt, 7 Eylül’de Gökhan Tepe, 8 Eylül’de Derya Uluğ, 9 Eylül’de Çakal&Reckol, 10 Eylül’de şef Tuluğ Tırpan yönetiminde 100. Yıl İzmir Türküleri Senfonik Konseri ve 11 Eylül Pazar günü ise Haluk Levent sahne alacak.

Büyükşehir belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı, 11 Eylül tarihine kadar İzmirlileri karşılayacak.

KAYNAK: Duvar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here