İSTANBUL SİLİVRİ’DE EVLİ ÖĞRETMEN SKANDALI!

0
1332

Silivri 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu Müdürü İsmail Güzel’in evli bir kadın veliye kurduğu seks tuzağı Silivri Kaymakamlığı’na yapılan başvuruyla ortaya çıktı. Ulaştığımız G.T. isimli kadın, Güzel’in kendisini “çocuklarına sosyal hizmetler tarafından el koydurmakla tehdit ettiğini” iddia etti.

Silivri 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu’nun müdürü olan İsmail Güzel, iddiaya göre 2021’in Eylül ayında, okulda çocukları okuyan ve evli olan G.T. isimli kadınla aşk yaşamaya başladı. Daha rahat görüşebilmek için G.T.’yi okulun aile birliğine alan ve okul kantininin işletmesini veren Müdür İsmail Güzel, bu süre zarfında “eğitim öğretim saatleri içerisinde” okulun spor salonunda ve geceleri de öğretmenler odasında G.T. ile birlikte oldu.

Kendisi de evli olan ve eşi Sedanur Güzel de Silivri’de bir okulda öğretmenlik yapan İsmail Güzel, G.T. ile olan ilişkileri ayyuka çıkınca ve okuldaki öğretmenler tarafından fark edilince eşine söylememeleri için öğretmenleri tehdit etti. Güzel, eşinin arkadaşına ulaşarak yasak ilişkisini ifşa eden bir kadın öğretmen için de ağza alınmayacak sözler kullandı.

Müdür İsmail Güzel ile G.T.’nin ilişkisi bu süre zarfında G.T.’nin eşinin de kulağına gitti. Bunun üzerine İsmail Güzel, G.T.’yi aynı okulda okuyan çocuklarına Sosyal Hizmetler tarafından el konulacağı tehdidiyle ve düzmece dilekçelerle tehdit ederek ilişkiyi yalanlamasını sağladı. Bu esnada olaylar defalarca Silivri Cumhuriyet Savcılığı’na ve Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne dilekçelerle iletildi.

Müdür İsmail Güzel, son çare olarak bir akrabasına, G.T. ve eşi hakkında yalan ve iftira içerikli bir şikayet dilekçesi yazdırarak işleme konmasını sağladı. G.T. ise kendisine ve eşine atılan iftiralar sonrasında dayanamayarak Silivri Kaymakamlığı’na hitaben bir dilekçe yazdı ve suç duyurusunda bulundu.

Öte yandan olayın ifşa olmasının ardından ulaştığımız G.T., Müdür İsmail Güzel’in aynı zamanda kendisinin de ortaokulda öğretmeni olduğu gibi şok bir gerçeği deşifre etti.

KAYNAK: Silivri’nin Sesi