ERDOĞAN’I DESTEKLEYEN PAZARCIDAN TEPKİ: ‘ÇALIYORLARMIŞ, BİZ DE ÇALIYORUZ’

0
87

Sokak röportajında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı desteklediğini belirten bir pazarcı açıkça vergi kaçırdığını söyleyerek, “Çalıyorlarmış, benim sorunum değil kardeşim. Biz de çalıyoruz, biz de vergi kaçırıyoruz” dedi. Pazarcının bu mesajı gündeme otururdu.

MHP’li olduğunu belirten bir pazarcı, sosyal medyada dolaşıma giren sokak röportajında ‘her şeyini Erdoğan’a borçlu’ olduğunu söyledi.

Kendisinin ve birçok kişinin belli yollarla ‘çaldığını’ söyleyen pazarcı, şunları dedi: “Şu elimi kessem Tayyip Erdoğan’dan başkasına oy vermem. Ben her şeyimi onun sayesinde kazandım. Çalıyorlarmış. Benim sorunum değil kardeşim. Neyini çalıyormuş Allah aşkına… Çalıyorsa Allah’la onun arasında. Biz de çalıyoruz, biz de vergi kaçırıyoruz. 100 tane mal satıyoruz, 20 tane fiş kesiyoruz. Çalmayan var mı Allah aşkına…”

Videoyu Twitter hesabından paylaşan CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, “Öyle bilimsel araştırmalara, derin analizlere gerek yok, işte ‘Erdoğan niçin yüzde 25’in altına düşmüyor?’ sorusunun cevabı” dedi.

KAYNAK: Diken

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here