İngiltere - Federasyon Kupası
19:15
Manchester City FC
19:15
Chelsea
İtalya - Serie D,G Grubu
21:45
Cavese
21:45
Cynthialbalonga Calcio
İtalya - Serie D,I Grubu
21:30
Trapani Calcio
21:30
ASD Licata 1931
Belçika - Challenger Pro Lig
16:00
RSC Anderlecht Futures
16:00
Club NXT
İskoçya - İskoç Kupası
14:30
Aberdeen FC
14:30
Celtic Glasgow
ABD - NISA
02:00
Michigan Stars FC
2 : 0
Georgia Lions FC
ABD - USL Lig 1
22:00
Union Omaha SC
22:00
Charlotte Indepedence
Andorra - Premier Lig
21:30
CE Carroi
21:30
CF Atletic America
Arjantin - Copa de la Liga
21:30
Argentinos Juniors
21:30
Defensa Y Justicia
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
17:00
FC Mauerwerk
17:00
SC Wiener Viktoria
Avusturya - 2. Liga
15:30
SV Stripfing
15:30
Dornbirn
Brezilya - Amapaense
22:00
Trem AP
22:00
Santos FC AP
Brezilya - Cearense, Serie B
22:00
CF Atletas Do Tirol CE
22:00
Itapipoca EC CE
Brezilya - Maranhense
22:30
Maranhao MA
22:30
Sampaio Correa FC MA
Brezilya - Paulista, Serie A4
21:00
Rio Branco SP
21:00
EC XV de Novembro de Jau SP
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
22:30
Barcelona RO
22:30
Vihena RO
Brezilya - Roraimense
22:30
Gremio Atletico Sampaio RR
22:30
Rio Negro RR
Cebelitarık - Ulusal Lig
20:30
Mons Calpe SC
20:30
St Josephs FC
Cezayir - Lig 1
18:00
Paradou Ac
18:00
El Bayadh
Danimarka - 1.Lig
15:00
Hobro IK
15:00
FC Fredericia
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
14:00
Broendby IF
14:00
HB Koege
El Salvador - Segunda Division
23:30
Atletico Balboa
23:30
CD Pipil
Faroe Adaları - Premier Lig
20:30
KI Klaksvik
20:30
B68 Toftir
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
16:00
Llanidloes Town
16:00
Bangor 1876 FC
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
FC Goa
17:00
Chennaiyin FC
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
04:00
CD Victoria La Ceiba
0 : 1
Lobos UPNFM
İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
14:30
Bristol City WFC
14:30
Liverpool FC
İngiltere Amator - Premier Lig 2
14:00
Tottenham Hotspur FC
14:00
Manchester United FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
15:00
Swansea City
15:00
Bristol City
İngiltere Amator - Şampiyona, Kadınlar
16:00
Blackburn Rovers LFC
16:00
Watford LFC
İrlanda - Birinci Lig
21:45
Longford Town
21:45
Cork City FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 17
18:15
CD Ebro
18:15
SD Huesca B
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 2
17:30
Condal Club
17:30
Caudal Deportivo
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 5
18:30
UE Rapitenca
18:30
UE Vilassar de Mar
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
17:00
Nykoping BIS
17:00
IFK Haninge
İsviçre - Challange Ligi
19:00
FC Vaduz
19:00
FC Wil 1900
Kolombiya - Primera A, Apertura
04:10
CA Bucaramanga
2 : 3
Boyaco Chico FC
Kuzey Makedonya - Prva Liga
17:00
Bregalnica Stip
17:00
Rabotnicki
Lübnan - Lübnan Kupası
16:00
Al Ahli Nabatiya
16:00
Tripoli AC
Macaristan - NB 2
13:30
Nyiregyhaza Spartacus FC
13:30
Vasas FC
Moldova - Süper Lig
18:00
FC Balti
18:00
Petrocub Hincesti
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
04:00
CD Arabe Unido
0 : 2
Alianza FC
Peru - Segunda Division
21:00
Santos FC Nasca
21:00
Ucv Moquegua
Uganda - Premier Lig
16:00
Bul FC
16:00
Express FC
Uruguay - 2.Lig
01:00
Plaza Colonia
1 : 0
Club Atletico Rentistas
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
13:45
Sirina Grevenon
13:45
Gpo Kastorias