BABACAN: BAZI KANALLAR TANITIM FİLMİMİZİ YAYINLAMAYI REDDETTİ

0
67

Ali Babacan, TRT, Demirören, Doğuş, Turkuaz, Acun Medya ve diğer bazı medya kuruluşlarının, partinin tanıtım filmini para karşılığında yayınlamayı reddettiğini söyledi.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, TRT, Demirören, Doğuş, Turkuaz, Acun Medya ve diğer bazı medya kuruluşlarının, partinin tanıtım filmini para karşılığında yayınlamayı reddettiğini söyledi.

DEVA lideri Ali Babacan, partisinin genel merkezinde haftalık değerlendirme toplantısı yaptı.

Son zamanlarda meydana gelen 2 terör saldırısıyla ilgili duygularını dile getiren Babacan, İstiklal Caddesi’ndeki bombalı saldırı sonrası yapılan açıklamaların çelişkili olduğuna dikkat çekerek, “Bu sözüm ona. İlgili bakan, terör totosu oynadı. Aynı gün bir başka üst düzey yetkiliyse başka bir örgüt ihtimaline de işaret etti. Gerçekten bu son derece ciddiyetsiz, terörle mücadelede ciddiyet ister” dedi.

Ayrıca Babacan, seçim hazırlıkları içerisinde olduklarını belirterek, ücreti karşılığında reklam vermek istediklerinde bu reklam filmini yayınlamayan kurumları paylaştı.

Babacan, “TRT kanalları, Demirören Medya, Doğuş Medya, Turkuaz Medya, Acun Medya, Piri Medya, Mepa Medya, Beyaz Medya, Türk Medya. Yani Kanal D, Star, ATV, CNN Türk, NTV, A Haber, Kanal 7 ve TV 8 gibi kanallar paramız karşılığı tanıtım filmimizi yayınlamayı reddettiler” dedi.

KAYNAK: Duvar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here