AURA ALANI:NE HİSSEDİYORSAN ONU YANSITIRSIN

0
256

Herkese merhaba, babamın hastalığı sonrada vefatı dolayısıyla bir süre yazılarıma ara vermek durumunda kaldım, herkesten çok özür diliyorum.Artık düzenli olarak yazılarıma devam edeceğim. Bugün ki yazımda sizlere Aura kavramından bahsedeceğim.Aura bildiğiniz üzere bedenlerimizin etrafını kaplayan enerji alanıdır.Aura kavramı ruhsallıktaki en çok sözü edilen kavramlardan biridir.Doğal olarak bu konu ile ilgili birçok karmaşık bilgi de bulunmaktadır.Şimdi isterseniz biraz daha aura kavramının ayrıntılarına bakalım.

Aura evrende bulunan tüm varlıkların bedenlerinin etrafında bulunmaktadır.Aura alanlarının yaydığı enerji eşsizdir.Yani evrendeki tüm varlıkların aura alanları eşsizdir.Aura alanları bizim etrafımızdaki her şey ile enerjisel bir bağ kurmamızı sağlar.Çevremizdeki duygu alışverişlerimiz bile aura alanımız aracılığıyla gerçekleşir.Aslında kurduğumuz duygusal bağlar bir anlamda enerjisel bağlardır, etrafımızda bizimle bağ içinde olan tüm varlıklarla enerjisel bir bağ kurarız. Bu bağ biz var oldukça devam eder.Bir kişiden uzaklaşsakta onu hissetmeye devam etmemiz, duygusal olarak kopmakta zorlanmamız bu nedenledir.

Aura alanı tamamen enerjiden oluşmaktadır ve renksizdir.Çünkü saf enerjinin bir rengi olmaz.Kirlian fotoğrafçılığı tekniği ile aura alanlarının fotoğraflandığı iddia edilmektedir.Fakat bu çok doğru değildir.Çünkü aura alanı herhangi bir cihaz yolu ile tespit edilemez.Orada görüntülenen bedenlerin yaydığı ısı alanlarıdır.Her varlığın aura alanın bilinç boyutunun bir üst seviyesindedir.Yani biz ruhsal anlamda şuan dünyada 3. Boyutta olduğumuza düşünürsek (kişiye göre değişebilir) aura alanlarımız 4. Boyut alanındadır. O nedenle bu boyut alanında yapılmış bir makine bir üst boyut alanını görüntüleyemez.

Bir diğer konu aura alanlarının genişliğe ile ilgilidir.Aura alanının bir kol boyu genişliğinde olduğu söylenmektedir, fakat bu da çok doğru değildir.Aura alanının boyutu kişinin ruhsal bilincine göre değişiklik göstermektedir.Ruhsal bilinciniz, farkındalığınız ne kadar yüksekse aura alanınız o kadar geniş olabilir.Tam tersi durumlarda da aura alanı o kadar dar olmaktadır. Örneğin eski halk öykülerinde dervişler bir şehirden geçtikten bir iki gün sonra o şehre gelenler hala onun kokusunu aldığını söylerler.Bu aslında o dervişlerin aura alanlarını hissettiklerini göstermektedir.

Aura alanı yukarıda da bahsettiğim gibi eşsizdir.Tüm yaşamlarınızda ve tüm aldığınız bedenlerde (reenkarnasyon) aura alanlarınız sizinle gelirler.Yani bu yaşamda hiç tanımadığınız ama karşılaşınca size çok tanıdık gelen bir kişi varsa onu aura alanından tanımış olabilirsiniz.Geçmiş yaşamınızda karşılaştıysanız aura alanlarınız birbirini tanıdığı için size de o kişi tanıdık gelecektir. Ya da farklı bir şekilde bir antik kenti geziyorsanız, orada çok fazla insan eli değmemiş bir alanda hissedeceğiniz bir enerji ile o antik kentin ayakta olduğu günleri hissedebilir/görebilirsiniz.Bir kişiye şifa enerjisi göndermek istediğinizde o kişinin aura alanının hissetmeniz yeterlidir.Farklı bir biçimde sizin hislerinizde etrafınıza aura alanınız aracılığıyla yayılır.Çok mutlu hissederseniz etrafa güzel enerjiler yayarsınız.Huzursuz,üzgün hissederseniz etrafa kötü enerjiler yayarsınız.

Aura alanı bizim varlığımızın ruhsal anlamda hissedilmesini sağlar.Çakralarımız aura alanı üzerindedir.Tüm çakralar üzerindeki enerji akışını ve dengenin sağlanmasını aura alanı gerçekleştirir. Aura alanınızdaki enerji akışının ve enerji dengelerinin sağlanması için tepe ve kalp çakralarınızın dengeli olması gerekir.Çakralarınıza düzenli enerji vererek dengelenmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca aura alanı ruh-zihin-beden dengesinin sağlanması için de çok önemlidir.Ruhtan gelen tüm bilgi ve enerji aura alanı aracılığıyla bedene aktarılır.Aynı şekilde bedenimizdeki tüm ruhsal dönüşüm ve değişimlerde aura alanı aracılığıyla ruhumuza ve gerekli durumlarda evrene aktarılır.Aura bizim ruhsal gelişimimiz için en temel destekçilerimizden biridir.Bizi tüm evrene yansıtan ve tanıtan aura alanıdır.
Güzel düşünelim, güzel yaşayalım, güzellikler yayalım.

Mustafa Caner ZENGİN
Ruhsal Gelişim ve Meditasyon Eğitmeni

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz